header.jpg

photo_2018-12-31_21-31-43.jpg

 

 

 

 

مدرن خودرونمایندگی محصولات داینوتب درکرمان

 

(MADE IN U.S.A)

تبدیل کننده بنزین معمولی به بنزین پرتوان

                                                        

معرفی محصولات داینوتب

1.بهینه سازبنزین:

قرص اصلاح سوخت داینوتب مطمئن وسریع بوده واز مواد صددرصد فعال ساخته شده است. این محصول همان کاتالیزور احتراق است وسرعت انحلال بالایی دارد.

پس از استفاده ،رسوبات کربنی موتور ومحفظه احتراق را پاک نموده واستفاده مداوم ،از ایجاد مجدد رسوبات جلوگیری کرده وسلامت موتور خودرو را تضمین میکند ودفعات مراجعه شما به تعمیر گاه ،تا حد چشم گیری کاهش خواهد یافت.استفاده از این قرص سرعت وشتاب خودرو را افزایش داده ومصرف سوخت را کاهش می دهد.

محصول فوق دربسته های 2عددی،6عددی،12عددی ارائه می گردد.

بهینه

2.اکتان بوسترداینوتب :

اگر به دنبال سرعت بیشتر هستید ویا عملکرد بهتری را از اتومبیل خود انتظار دارید ودر نهایت در پی صرفه جویی در هزینه های خودرو هستید تقویت کننده اکتان داینوتب بهترین گزینه می باشد.عملکرد سریع این قرص به مبدل وسنسورهای اکسیژن آسیبی نخواهد رساند.تحقیقات دانشمندان ومتخصصان دانشگاه هوستون در تگزاس نشان می دهد که استفاده از دوقرص داینوتب (اکتان بوستر)در مخلوط با بنزین تا 17برابر مصرف سوخت را بهبود می بخشد و باعت کاهش احتراق می شود.آزمایشات تحت استاندارد جهانی در دانشگاه هوستون تگزاس آمریکا انجام شده است.

اکتان بوستر Copy

3.پاک کننده انژکتور:

پاک کننده انژکتور در واقع دومحصول در یک محصول ووترکیبی از تمام ویژگی های داینوتب است. از خواص این محصول می توان اصلاح کننده ی سوخت،پاک کننده انژکتور و حفاظت در برابر مواد مضر را بر شمرد. داینوتب پلاس از شکل گیری مواد مضر جلوگیری کرده وبلافاصله پس از استفاده انژکتور را تمیز و عملکرد سوخت را بهینه می کند. این محصول برای انژکتورهایی که احتراق بد یاناقص دارند به شدت توصیه می شود.

پاککننده انژکتور

4.قرص تقویت کننده سوخت اولترا:

تقویت کننده سوخت اولترا گل سرسبد محصولات داینوتب می باشد.اولترا همه مزایای سایر محصولات داینوتب از جمله افزایش اکتان وشتاب خودرو،بهبود احتراق سوخت های هیدروکربنی، کاهش آتودگی هوا وکاهش مصرف سوخت را داراست وعلاوه بر تمامی این خواص دارای خاصیت روان کنندگی سوخت می باشد. هنگامی که سوخت به خاطر از بین بردن گوگرد تصفیه می شود ،خیلی خشک وچربی آن کاهش می یابد که این امر باعث ایجاد اصطلاک در قسمت هایی از انژکتور و همچنین قسمت بالایی موتور می شود.افزایش اصطلاک سبب تسریع سایش در این قسمت ها شده و اولترا با افزایش چربی سوخت این مشکل را برطرف می کند.تقویت کننده سوخت اولترا به خاطر بسته های تثبیت کننده ی روان کنندگی هیچ گونه رسوبات چرب از خود به جای نمی گذارد.

اولترا

5.قرص شیشه شور:

این محصول تبدیل کننده آب معمولی به مایع شیشه شور است وتاثیر بسیار زیادی در پاک کردن فضولات پرندگان ،دوده های ناشی از ناپاکی درختان وجاده ها از روی شیشه دارد. این محصول برخلاف سایر شیشه شور ها با محیط زیست سازگاری داشته وعاری ازهرگونه ترکیبات عطری ومتانول های سمی است.

طریقه مصرف :یک عددقرص شیشه شور داینوتب را در 3/79لیتر آب معمولی بطور کامل حل کرده وسپس در مخزن شیشه شور اتومبیل بریزید.

شیشه شور

 

طریقه مصرف محصولات داینوتب :

به منظور ترکیب سریع قرص با بنزین ابتدا قرص داینوتب را در باک خودرو انداخته با توجه به مقدار ذکر شده بر روی بسته بندی ،اقدام به سوخت گیری نمایید.

این قرص پس از مدت کوتاهی به طور کامل حل شده وهیچگونه رسوبی از آن در سوخت باقی نخواهد ماند.

حضور فعال و موثر در ششمین نمایشگاه بین المللی خودرو کرمان و معرفی هر چه بهتر خدمات تخصصی شرکت مدرن خودرو به دارندگان خودروههای وارداتی در غرفه مدرن خودرو در تاریخ 06/11/1394 لغایت 10/11/1394 واقع در کیلومتر 12 جاده باغین – محل دائمی نمایشگاه بین المللی جنوب شرق

check.jpg  راه اندازی سامانه مدیریت مشتریان با امکاناتی شامل نوبت دهی آنلاین، مشاهده لیست تعمیرات و سرویس های ادواری، پرداخت آنلاین و همچنین یادآوری سرویس های بعدی از طریق سایت مدرن خودرو

 

انجام تعمیرات و تغیرات اساسی در تمامی واحدههای مدرن خودرو در دیماه 1394 و بازگشایی مجدد پس از تجهیز نمودن این مرکز به دستگاهها و ابزارآلات تخصصی هر خودرو بر اساس متد روز کمپانی های سازنده خودرو و ایجاد فضایی در شاءن و منزلت مشتریان و مشترکین مدرن خودرو

مقالات آموزشی

برندها